Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Fotosoutěž Dobro došli, Chorvatsko!
Datum 01.07.2013 - 15.09.2013
Typ akce Ostatní
Místo akce Královehradecký kraj / Hradec Králové / Eurocentrum Hradec Králové, Eurocentrum Liberec, Eurocentrum Pardubice
Popis akceEurocentrum Hradec Králové, Liberec a Pardubice pro Vás připravilo při příležitosti vstupu Chorvatska do Evropské unie velkou letní fotografickou soutěž. Podstatou soutěže je zaslání fotografie s chorvatskou tématikou. Soutěž potrvá od 1. července do 15. září. Vyhrát můžete digitální fotoaparát nebo slevu na zájezd v hodnotě 5000 Kč!
S počátkem července začalo i chorvatské členství v EU.
 
Řada Čechů Chorvatsko zná z perspektivy mořské hladiny a oblázkových pláží. Jaká je ale Chorvatská krajina, kultura, historie a jací jsou Chorvaté?
 

Jak vypadá Chorvatsko očima fotografa?

 

Ukažte Chorvatsko Vaší optikou!

Kdo by nenašel mezi fotografiemi z dovolených výmluvný obrázek chorvatské země? Do soutěže můžete poslat až 5 snímků.

Podmínky soutěže ke stažení zde (1 A4 v pdf).

 

Amatérské fotografie na téma „Chorvatsko křížem krážem očima fotografa“ posílejte do 15. září 2013 na adresu: eurocentrum.hk@euroskop.cz. Do e-mailu uveďte své jméno, příjmení, adresu, telefonní a e-mailový kontakt.

Ceny pro výherce:

1. místo - Digitální fotoaparát + Poukaz na slevu na zájezd do Chorvatska v hodnotě 5 000 Kč od cestovní kanceláře B&K Tour

2. místo – Digitální foto rámeček + Poukaz na slevu na zájezd do Chorvatska v hodnotě 1 000 Kč od cestovní kanceláře B&K Tour

3. místo – Kniha Fotografické postupy ŽIVĚ + Poukaz na slevu na zájezd do Chorvatska v hodnotě 1 000 Kč od cestovní kanceláře B&K Tour

4. speciální cena - Sleva na zájezd s CK B & K Tour do Chorvatska v hodnotě 1000 Kč s platností do konce září 2014

Mezi členy poroty patří:

 Karel Caidler, Propagace a reklama na TUL
 Liberec
 Miroslav Podhrázský, Fotostudio Podhrázský  Hradec Králové
Petr Moško, GM Foto s.r.o.

 Pardubice

 

Výstavy soutěžních fotografií

Ze soutěžních fotografií připravíme výstavu, kterou zahájíme předáním cen vítězům fotosoutěže. Akce proběhne v září tohoto roku v Centru celoživotního vzdělávání v Hradci Králové. O výstavě v Hradci Králové a následných výstavách v Liberci a Pardubicích budeme informovat průběžně.

Pro letní fotosoutěž Dobro došli, Chorvatsko! jsme založili vlastní FB profil, kde budou zaslané soutěžní snímky vystaveny a Vy si je zde budete moci prohlédnout: https://www.facebook.com/FotosoutezChorvatsko.

Partnery akce jsou Europe Direct Pardubice a Europe Direct Hradec Králové. Hlavním partnerem soutěže je cestovní kancelář B&K Tour, která věnovala ceny do soutěže.

              

Apartmány Chorvatsko

 

Více o začlenění Chorvatska do EU a tom, co znamená například pro české turisty, si můžete přečíst zde.

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty