Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Soutěž Navrhni projekt!
Datum 01.09.2015 - 20.11.2015
Typ akce Ostatní
Místo akce Královehradecký kraj / Hradec Králové
Popis akceVyhlašujeme 4. ročník soutěže Navrhni projekt pro studenty všech SŠ a jejich pedagogy. Chcete vyhrát ultrabook, tablet, nebo smart phone? Rozhlédněte se kolem sebe a zamyslete se, co by bylo možné vylepšit s pomocí fondů EU.

soutěž projekt

 

Komu je soutěž určena: studentům a pedagogům všech středních škol bez ohledu na obor studia

Kdo soutěží: 2 - 5 členné studentské týmy vedené jedním pedagogem

Jak dlouho soutěž trvá: 1. 9. - 20. 11. 2015

Kam zaslat projekt: na email Eurocentra Hradec Králové - cernilovska@euroskop.cz

Veěkeré informace jsou k dispozici na stránkách www.navrhniprojekt.cz.

 

Stačí, abyste se rozhlédli po svém okolí a zamysleli se, co by mohlo fungovat lépe. Napadlo vás něco? Bezva. Téma svého projektu pak upravíte podle skutečné oblasti podpory, jako je například zaměstnanost, vzdělávání či doprava. Stejně jako ve skutečné projektové žádosti popíšete hlavní přínosy projektu a zvolíte si operační program, ze kterého chcete čerpat dotace.

 

Na projektování nejste sami! Máte-li zájem, pomůžeme vám s výběrem operačního programu, vysvětlíme odborné termíny a nabídneme konzultace. Můžeme přijít přímo k vám na školu a připravit seminář o soutěži a o fondech EU. Na webových stránkách soutěže i v kanceláři Eurocentra je k dispozici brožura se všemi informacemi, která zároveň funguje jako metodická příručka.

 

Autoři nejlepších projektů v prosinci změří síly v regionálních kolech. Soutěž vyvrcholí lednovým finále, ve kterém odborná porota zvolí tři nejlepší projekty z celé ČR.

 

Cenu získají autoři každého přihlášeného projektu, ti nejlepší se mohou těšit na ultrabooky, tablety, chytré telefony, elektronické čtečky, či velkopamněťové disky.

 

Tak navrhujte, projektujte a vyhrajte!

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty