Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Fotosoutěž KULTURNÍ DĚDICTVÍ EVROPY
Datum 18.06.2018 - 21.09.2018
Typ akce Ostatní
Místo akce Královehradecký kraj
Popis akceJste nadšený amatérský fotograf? Pak se můžete zapojit do naší fotosoutěže „Kulturní dědictví Evropy“, která se koná v termínu od 18. 6. do 21. 9. 2018. Letní fotosoutěž je vyhlášena u příležitosti konání Evropského roku kulturního dědictví 2018. Sdílejte s námi naši společnou minulost a budoucnost!

Eurocentra Hradec Králové a Pardubice a Informační střediska europe Direct Hradec Králové a Pardubice vyhlašují další ročník letní fotografické soutěže, v letošním roce na téma "KULTURNÍ DĚDICTVÍ EVROPY".

Letošní ročník fotosoutěže je zaměřen na Evropský rok kulturního dědictví 2018, jehož cílem je povzbudit ještě více lidí k objevování a prozkoumávání evropského kulturního dědictví a posílit pocit příslušnosti ke společné evropské rodině.

V rámci fotosoutěže jsou vyhlášeny dvě soutěžní kategorie. První z nich nese název Památky a je primárně zaměřena na zachycení nejen budov, ale také přírodních památek, památek financovaných z fondů EU, historických měst, uměleckých přemětů, knih i oděvů. Druhá kategorie Tradice zahrnuje fotografie zvyků a tradic evropských zemí, folkloru, řemesel a lidí.

 

Soutěžní kategorie:

Památky

Fotografie, na kterých se objeví historické budovy, přírodní památky či historická města, památky financované z fondů EU, dále pak umělecké předměty, knihy i oděvy

Tradice

Fotografie zvyků a tradic evropských zemí, folkloru, řemesel a lidí.

 

Vyhlášení soutěže: 18. 06. 2018

Konec soutěže: 21. 09. 2018

Vyhodnocení a vyhlášení vítězů: do 1. 11. 2018

 

 

Své fotografie zasílejte na fotosoutez@euroskop.cz.

Vždy prosím uveďte předmět – FOTOSOUTĚŽ KULTURNÍ DĚDICTVÍ EVROPY . U soutěžní fotografie musí být jasně určena kategorie, v níž fotografie soutěží, dále připojen název fotografie a místo pořízení. Do e-mailu dále uveďte své jméno, adresu a telefon, na kterém Vás budeme v případě výhry kontaktovat.

Maximální velikost zaslané fotografie činí 5 MB. V případě větší velikosti zasílané fotografie, využijte prosím pro přenos souboru internetová datová úložiště typu www.uschovna.cz, apod.

Každý soutěžící smí zaslat do soutěže pouze jednu fotografii!

Více informací a pravidla soutěže naleznete ZDE a na Facebookové stránce soutěže.

 

Organizátory soutěže jsou Eurocentra Hradec Králové a Pardubice a Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice. Partnerem soutěže je Eurocentrum Liberec.

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty